מאפיינים ויתרונות

חייכו…
והעולם יחייך איתכם.

להלן מספר עובדות חשובות שעליכם לדעת על ™D-aligners:

™D-aligners הן שקופות.

אף אחד לא ידע שאתם מרכיבים אותן. כך תוכלו להשיג את החיוך שתמיד רציתם מבלי שהטיפול יפריע לכם בעבודה ובחיי החברה או יפגע בביטחונכם העצמי.

 ™D-aligners ניתנות לשליפה.

בזמן האוכל או השתייה, צחצוח שיניים, שימוש בחוט דנטלי, פגישה חשובה או אירוע חגיגי, תוכלו להסיר את ™D-aligners בקלות. עם ™D-aligners קל לשמור על היגיינת פה ואין הגבלה על סוגי המזון שניתן לאכול.

™D-aligners מותאמות אישית על בסיס הדמיית תלת ממד ממוחשבת של השיניים, בכל שלב ושלב.

שיטת ™D-aligners היא פתרון יישור השיניים המושלם הקיים בשוק, שבו כל סדרת פלטות מותאמת במיוחד במהלך הטיפול. חברות אחרות בתחום יישור השיניים מספקות את כל סדרת הפלטות מראש, בהתבסס על תחזיות מודל ממוחשבות של התקדמותכם הקלינית.

אנו ב- Correcteeth מייצרים כל פלטה בסדרת הפלטות האישית שלכם על סמך מטבעים של שיניכם הנלקחים על ידי האורתודונט או רופא השיניים תוך כדי תהליך הטיפול. לכן, כל סדרת פלטות חדשה מתאימה לכם באופן מושלם.

 ™D-aligners מדויקות ויעילות ביותר.

כיוון שפלטות ™D-aligners מיוצרות בהזמנה אישית בכל שלב בטיפול, ניתן להשיג רמת דיוק גבוהה ביותר, כך שהשיניים יתיישרו בזמן הקצר ביותר.

 ™D-aligners נוחות במיוחד.

פלטות ™D-aligners עשויות מחומר תרמופלסטי איכותי, ללא חוטים או מתכת, ועל כן הן חוסכות את הצורך בהתאמות הכרוכות באי נוחות.

 ™D-aligners מבטיחות תוצאות קוסמטיות ובריאותיות מצוינות.

™D-aligners ניתנות להסרה באופן מלא, כך שתוכלו לשמור על היגיינת הפה כרגיל במשך כל תקופת הטיפול. צחצוח סדיר ושימוש קבוע בחוט דנטלי מסייעים במניעת עששת ומחלות חניכיים, על מנת שתוכלו ליהנות משיניים ישרות מבלי להתפשר על בריאות השיניים.