שאלות ותשובות

שאלות ותשובות נפוצות

כיצד אוכל לדעת אם שיטת D-alignersTM היא הפתרון המתאים לי?

D-alignersTM מתאימות למגוון בעיות יישור שיניים קלות, בינוניות וחמורות. התייעץ עם האורתודונט או רופא השיניים כדי לקבוע מהו מהלך הטיפול המתאים לך.

האם ילדים או בני נוער יכולים להשתמש ב-D-alignersTM ?

D-alignersTM מתאימות למתבגרים שהינם בעלי כל השיניים הקבועות. הן אינן מתאימות בדרך כלל לילדים..

כיצד ישפיעו פלטות D-alignersTM על המראה שלי?

הן כמעט ולא יורגשו! פלטות D-alignersTM הן שקופות, ולכן אנשים לא יבחינו שאתה מרכיב אותן. הן החלופה האידאלית לברקטים הפוגעים במראה החיצוני והן לא יפריעו לעבודתך ולחיי החברה שלך ולא יפגעו בביטחונך העצמי.

כמה זמן אצטרך להרכיב את ה- D-alignersTM?

משך הטיפול תלוי בבעיה האורתודונטית. הטיפול עשוי להימשך בין 4 ל- 18 חודשים, ומשמעות הדבר היא שהחיוך המושלם נמצא בהישג ידך..

האם אוכל להסיר אותן?

כן, קל להסיר את פלטות D-alignersTM ולהחזירן לפה. יש להוציא את הפלטות בזמן האוכל. ניתן להסירן גם כדי לצחצח שיניים או להשתמש בחוט דנטלי, כדי שתוכל לשמור על היגיינת פה כרגיל במשך כל תקופת הטיפול. בנוסף, אם אתה הולך לאירוע מיוחד או לפגישה חשובה, ניתן להסירן מדי פעם למשך מספר שעות. למעט מקרים אלו, יש להרכיב את D-alignersTM כל הזמן, לפחות 22 שעות ביום, כולל בזמן השינה.

האם D-alignersTM יעילות כמו ברקטים?

בכל המקרים ש- D-alignersTM הן פתרון מתאים, הן ישיגו אותן תוצאות כמו ברקטים, וזאת ללא אי הנוחות הכרוכה בכך ובלי פגיעה במראה החיצוני!

לאחר שהאורתודונט לוקח מטבע של שיניי, כמה זמן ייקח עד שאקבל את הפלטות?

בשלב הראשון נערכת סדרת בדיקות אבחנתיות. בשלב זה, האורתודונט או הרופא המטפל יכין תכנית טיפול וסדרת הפלטות הראשונה שלך תתוכנן ותיוצר. תהליך זה עשוי להימשך מספר שבועות.

בשלבים מאוחרים יותר, האורתודונט צריך רק לקחת מטבעים של השיניים ולשלוח אותם למעבדת Correcteeth. בהתאם למטבעים החדשים תיוצר סידרה של פלטות חדשות אשר יישלחו למרפאת האורתודונט. יהיה עליך לאסוף אותן ולהמשיך בטיפול.


באיזו תדירות עלי לבקר אצל האורתודונט?

תדירות הביקורים אצל הרופא המטפל היא מדי 6-4 שבועות. אולם ישנם מקרים בהם ניתן להכין סדרה גדולה של פלטות ואז הביקורות יתקיימו בכל מספר חודשים. ההחלטה על כך נתונה בידי הרופא האורתודנט ומתאימה בעיקר למטופלים הנעדרים מהארץ לתקופות ארוכות.

מה קורה לאחר סיום הטיפול ב- D-alignersTM?

לאחר הטיפול האורתודונטי יש צורך להרכיב קיבוע כדי לשמור על מיקומן האידיאלי של השיניים. הקיבוע של D-alignersTM מהווה חלופה אסתטית ונוחה במקום הקיבוע האקרילי.

כמה עולה הטיפול?

עלות הטיפול ב- D-alignersTM משתנה בהתאם לחומרת המקרה. האורתודנט או הרופא המטפל יוכלו לתת לך הצעת מחיר לאחר שיושלם תהליך האבחון.