המלצות

המלצות

"בגיל 65 לא הייתי בטוח שטיפול אורתודונטי יתאים לי. ד"ר גולן המליץ לי על ™D-aligners. בביקור הראשון הוא לקח מטבעים של שיניי. בביקור ההתייעצות השני הוא הראה לי הדמיות ממוחשבות של הזזת השיניים שלי עד ליישורן. ביקשתי ממנו להראות לי את ההדמיה שוב, ואז שאלתי אותו אם באמת יוכל לעשות זאת לשיניי. התרשמתי מהטכנולוגיה וממאמציו של ד"ר גולן ליידע אותי על כל תהליך הטיפול. זה מה שעזר לי להחליט לטפל באמצעות ™D-aligner. לאחר שנה אחת בלבד של טיפול, קיבלתי סוף סוף את השיניים הישרות שתמיד רציתי".

מטופל של ד"ר גולן

"במשך יותר משלוש שנים נהניתי מיתרונות השימוש ב-™D-aligners בקרב רוב המטופלים המבוגרים שלי. התלהבתי מהמערכת, וכך גם מטופליי. הטכנולוגיה מעניקה תוצאות מצוינות, והפלטות נוחות להרכבה וידידותיות למטופלים. ™D-aligners מציעות חלופה יוצאת מן הכלל לברקטים המסורתיים".

ד"ר קורנהאוזר, רופא שיניים DMD

"™D-aligners מציעות אופציה טובה יותר למטופלים שאינם מעוניינים לחוות את אי הנוחות והמראה של הברקטים. עם ™D-aligners המטופלים יכולים לאכול מה שהם רוצים וזהו יתרון גדול לעומת טיפולים אחרים. אני משתמש במערכת ™D-aligners במשך שנתיים והמטופלים שלי מופתעים עד כמה הטיפול יעיל, במיוחד כאשר הם מתבוננים בתמונות השיניים לפני ואחרי. אני שמח שבחרתי לעבוד עם ™D-aligners".

ד"ר כהן, רופא שיניים DMD

"זה עתה סיימתי לטפל במטופל ה-50 עם ™D-aligners, ועליי לומר כי השיטה באמת עובדת. יש לי יותר שליטה על כל התהליך, משום שאני מקבל את ™D-aligners בדיוק כפי שאני צריך אותן, ולא את כולן בבת אחת בשלב הראשון. כך גם אני יכול להוריד עלויות, וזהו יתרון לי ולמטופל. מבנה מערכת ™D-aligners קל מאוד לניהול. מטופל אחד הודה בפניי כי לא הרכיב את הפלטות במשך הזמן הדרוש. הוריתי לו להרכיב את הפלטות הספציפיות למשך שבועיים נוספים, והטיפול המשיך עד לסיומו המוצלח. גמישות ושליטה אלו מקלות מאוד על קבלת התוצאות הרצויות.

אני בהחלט ממליץ על ™D-aligners ואמשיך להשתמש במוצר ובשירות לכל מטופל מתאים".

ד"ר הרטמן, רופא שיניים DDS